OTWARCIE MUZEUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ

3/28/2017


Pomimo tego, że na co dzień pracuję w cyferkach, jestem bardzo wrażliwa estetycznie.

Nawet w swoim biurze zawsze trzymam egzemplarz Vogue'a. Nie tylko dlatego, że uwielbiam modę, ale dlatego, że fotografie są tam sztuką. Uwielbiam je przeglądać, szczególnie w wydaniu francuskim. Każda sesja zdjęciowa opowiada historię marki i inspiruje. 

Warszawę kocham za to, że zawsze jest coś do odkrycia. W ostatni weekend marca wybrałam się na otwarcie nowego Muzeum Sztuki Współczesnej nad Wsłą (wystawa: "Syrena herbem twym zwodnicza" opowiadająca o znaczeniach symbolu stolicy).

Krótka relacja, nieprzypadkowo na czarno-białych zdjęciach. 
Wybierzesz się by zobaczyć wystawę w kolorze?

Nie przypuszczałam, że kolejka będzie AŻ tak duża, natomiast dzięki sprawnej organizacji, nie było żadnych problemów z wejściem.
PS. Wstęp jest wolny. 
Wystawa "Syrena herbem twym zwodnicza"
Nawet dzieci okazują się być wrażliwe na sztukę. Mój ulubiony moment w stylu: "nic się Pani nie stało?" :) 

Sztuka tworzenia

Wybierasz się na wystawę? Albo już odwiedziłaś/eś? Napisz o wrażeniach w komentarzu poniżej.


You Might Also Like

1 komentarze

  1. Jestem bardzo ciekawa, jaką techniką wydrukowano te wszystkie zdjęcia... Wiadomo, że jeśli chodzi o sztukę, nie warto oszczędzać na takich rzeczach, jak jakość wydruku, ponieważ może się to odbić negatywnie na odbiorze dzieła. Odbiorca powinien mieć zapewniony dostęp do dzieł sztuki wykonanych w najwyższej jakości... Jestem pewna, że na tej wystawie nie zabrakło dbałości o takie szczegóły.

    OdpowiedzUsuń

Facebook

Instagram

YOUTUBE